CZ   ENG      
Khomsan Phiphitsala • personal trainer
mobile: +420 732 943 450
khom@phiphitsala.cz

Muay thai trénink

Větší část mého tréninku se soustředí na řádné techniky. Mnoho mých klientů má touhu naučit se pořádnou techniku pro zlepšení jejich Thai Boxu.

Typický soukromý trénink začíná protahováním a rozcvičením. Následuje pak základní SHADOW BOXING, aby se začaly zapojovat svaly. Poté obvykle trénujeme techniku. Zde se začínáte učit muay thai techniky a používáte je na údery lapů. Odtud se můžeme přesunout na více kondiční formu tréninku. Toto může být buď na boxovacích pytlích nebo použitím jiných technik jako plyometrie k udření aktivity a vývoji svalů potřebných ke zvýšení síly ve vašich technikách. S ohledem na studentův level a přání můžeme přejít k lehkému spárování, takže můžete rovnou využít nové techniky v opravdové situaci. Přestože se mohu sebelépe snažit popsat můj trénink, nejlepší by pro vás bylo přijít a vyzkoušet si to na vlastní kůži!

Veškerý trénink, který se mnou budete dělat, vám nejen zlepší celkovou fitness úroveň, ale také vám rozvine sebejistotu ve vašich muay thai technikách a jejich použití. Po několika trénincích se mnou uvidíte a ucítíte znatelné výsledky v úrovni vašich technik ale i to, jak vypadáte v zrcadle.

Jsem k dispozici na trénink v různých lokalitách v Praze a okolí. Pro ultimátní zkušenost privátního tréninku mohu přijít přímo k vám domů, nebo do vaší kanceláře! Pokud máte k trénování jiný vhodný prostor, můžu se podle toho zařídit.

Mohu vám rovněž nabídnout autentickou Thai Boxing masáž a to před, nebo po tréninku! Tato masáž je tradiční pro bojovníky a trenéry v Thajsku a pomáhá svalům k regeneraci a připraví je na trénink.

 

Khomsan Phiphitsala on "Snidane s Novou", NOVA TV, CZ

Thai Box Khom (trener) on TV Polar Ostrava, CZ