CZ   ENG      
Khomsan Phiphitsala • personal trainer
mobile: +420 732 943 450
khom@phiphitsala.cz

Thai box šampion v Thajsku, Muay Thai trenér v Praze

Ahoj, Jmenuji se Khomsan (Khom) Phiphitsala. Narodil jsem se ve městě nazvaném Udontani v Thajsku. Když mi bylo 10 let, začal jsem trénink v Muay Thai, Kick Boxu, abych pomohl rodině vydělávat peníze. V Thajsku se spousta mladých kluků učí Muay Thai z podobných důvodů. Také jsem začal s tréninkem neboť Muay Thai je v Thajsku národní sport a každý mladý kluk sní o tom, že se jednoho dne stane Muay Thai šampionem v Thajsku.

Po dosažení 15. narozenin jsem měl svůj první profesionální zápas jako Muay Thai bojovník. Do této doby jsem měl spoustu zápasů, ale tento byl můj první profesionální. Od roku1993 do roku 2003 jsem měl přes 100 profesionálních zápasů v Muay Thai. Bojoval jsem po celém Thajsku, včetně hlavních stadionů v Bangkoku jako např. stadiony Lumpini a Ratchadamnoen. Roku 2003 jsem se stal šampionem na stadionu Thepasit v Pataya, Thajsku. Khomsan Phiphitsala – Thai box šampion

Během mého období profesionálního bojovníka jsem také získal národní trenérskou licenci na trénink Muay Thai bojovníků od Asociace Thailand National Muay Thai. V roce 2001 jsem začal trénovat ostatní k dosažení šampionátu v Bangkoku. K mým studentům patřili i děti a náctiletí. Koučoval jsem tři studenty, kteří se stali šampiony v regionu!

V roce 2004 jsem opustil svou rodnou zem a přestěhoval se do České Republiky. Za tuto dobu jsem se zúčastnil tří zápasů v České Republice. Dny zápasení jsou za mnou a nyní se soustředím na výuku jak mladých, tak starších v Muay Thai (Thai Boxu) v Praze. Pokud hledáte osobního trenéra a chcete se dostat do formy, nebo pokud jste bojovník, který chce svoje techniky dále zdokonalit, kontaktujte mne a já vás pomůžu vytrénovat k tomu, aby z vás také byl šampion.

Těším se na setkání s vámi a na to, že vám pomůžu dosáhnout vašeho fitness či bojového cíle výukou národního sportu mé země!

 

Thai Box Khom (tréner) ve TV Polar Ostrava, CZ

Khomsan Phiphitsala host ve Snidane s Novou

Khomsan Phiphitsala - poslední zápas

Video z jednoho z mých zápasů

Příklad Wai Khru Ram Muay před zápasem.